Dane kontaktowe

 

Piotr Gaborek

Firma Budowlana

 

Cieniawa 116

33-333 Ptaszkowa

 

tel.: 606 588 637
e-mail :twojeblachy@vp.pl

Blog

 • obróbka blacharska

  Czym są i jak łączyć obróbki blacharskie?

  Chociaż przy budowie domu zwraca się szczególną uwagę na solidne fundamenty, ściany i dach, okazuje się, że trwałość tych elementów często zależy od dobrego zabezpieczenia przed działaniem czynników atmosferycznych. 

 • attyka.jpg

  Jak wykonać obróbkę blacharską attyki

  Obróbki blacharskie każdego budynku są nie tylko jego estetycznym wykończeniem, ale też pełnią ważne funkcje użytkowe. W zależności od rozmieszczenia mogą chronić przed wiatrem, deszczem, śniegiem, czy zamakaniem ścian, a nawet przed rozprzestrzenianiem się ognia w wyniku pożaru. Tę ostatnią funkcję w budownictwie szeregowym, czy zabudowie bliźniaczej pełni attyka, która również musi być odpowiednio zabezpieczona obróbką blacharską.

 • dach-1.jpg

  Jaki dach jest najtańszy - płaski, jedno czy czterospadowy? Przewodnik po kosztach budowy dachów

  Budowa dachu to jedna z najważniejszych inwestycji podczas budowy domu. Odpowiedni projekt dachu, uwzględniający jego kształt i materiały, może kosztować, ale jest kluczowy dla trwałości i estetyki budynku. 

 • obrobka-blacharska-balkonu.jpg

  Obróbka balkonu blachą

  W niniejszym artykule przyjrzymy się szczególnemu przypadkowi obróbki blacharskiej – obróbce balkonu. Zrozumiemy, jakie jest znaczenie obróbek blacharskich w budownictwie i jakie korzyści niosą ze sobą, z naciskiem na obróbkę balkonu jako wyraźny przykład ich zastosowania.

Bądź na bieżąco
facebook