Dane kontaktowe

 

Piotr Gaborek

Firma Budowlana

 

Cieniawa 116

33-333 Ptaszkowa

 

tel.: 606 588 637
e-mail :twojeblachy@vp.pl

Parapety zewnętrzne stal powlekana

Parapety zewnętrzne wykonane ze stali powlekanej chronią elewację budynku przed zaciekami, a także pełnią funkcję dekoracyjną. Ich kolor powinien być dobierany do odcienia stolarki okiennej, a także dobrze komponować się z elewacją.

Parapety zewnętrzne stal powlekana – trwałość i estetyka

Parapety zewnętrzne wykonane ze stali powlekanej są trwałe dzięki ocynkowaniu i malowaniu proszkowemu, które zabezpieczają przed korozją. W odróżnieniu od aluminiowych, parapety zewnętrzne stal powlekana są odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli zostaną właściwie zamontowane i będą wystawać przynajmniej 5 cm poza ścianę budynku, ochronią fasadę budynku przed zaciekami. Z reguły montuje się je podczas prac wykończeniowych elewacji lub przy wymianie okien.

Parapety zewnętrzne stal powlekana w naszej ofercie

Oferujemy eleganckie parapety zewnętrzne, które można dobrać do stolarki okiennej i elewacji domu. Dostępne są także w odcieniach drewna. Wykonane zostały z dobrej jakości ocynkowanej stali i precyzyjnie przycięte i dogięte. Można także dokupić do nich zakończenia z PCV. Parapety zewnętrzne stal powlekana dostępne są w rozmiarach standardowych. Jeśli komuś te wymiary nie odpowiadają, proszę się do nas zgłosić, a wykonamy parapet na wymiar.

Bądź na bieżąco
facebook