Obróbki blacharskie stal powlekana

Obróbki blacharskie – stal powlekana stosowane są do zabezpieczania dachów i elewacji budynków przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Obróbki blacharskie stal powlekana - dobra ochrona przed korozją

Obróbki blacharskie ze stali powlekanej są dobrze zabezpieczone przed korozją. Stal wstępnie została ocynkowana, a następnie pomalowana proszkowo. Już sam ocynk chroni przed warunkami atmosferycznymi i działa antykorozyjnie, a warstwa farby proszkowej stanowi dodatkowe zabezpieczenie, zapewniając jednocześnie nabywcom możliwość wyboru koloru dostosowanego do elewacji i dachu. Jej żywotność zależy też od grubości rdzenia, jak i pokrywających go powłok. W naszym sklepie oferujemy obróbki blacharskie ze stali powlekanej o różnych rozmiarach i przekrojach, dzięki czemu można dobrać stosownie do potrzeb.

Obróbki blacharskie stal powlekana - rodzaje

Nasza oferta obejmuje różne rodzaje obróbki blacharskiej ze stali powlekanej. Są to przede wszystkim elementy zabezpieczające dach jak: wiatrownice, obróbki ogniomuru, attyki, pasów nadrynnowych i podrynnowych, gąsiorów kalenicy, rynien koszowych, a także obróbki kominowe i przyścienne oraz obróbki niestandardowe. Dostępny szeroki wachlarz obróbki blacharskiej ze stali powlekanej pozwoli dobrać w jednym miejscu wszystko to, czego się potrzebuje. Można je zakupić u nas w standardowych rozmiarach podanych w ofercie lub zamówić na wymiar. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się zaspokoić optymalnie wszystkie potrzeby klientów.

Obróbka blacharska stal powlekana to dobry wybór do ochrony twojego domu przed deszczem i wiatrem – skorzystaj już dziś z dostępnej oferty lub skontaktuj się z nami i zamów w niestandardowym wymiarze.

Bądź na bieżąco
facebook